Start Multimedia Audio Joanna Rzyczniok: Pragnienia
Joanna Rzyczniok: Pragnienia PDF Drukuj Email

sluchawki3Zachęcamy do wysłuchania utworu Joanny Rzyczniok "Pragnienia".

Materiał pochodzi z albumu zatytułowanego "Jak długo?" i został udostępniony za uprzejmą zgodą artystki. Więcej utworów z przesłaniem Ewangelii znajdziesz w dziale Multimedia/Audio.

 

Pobierz plik w formacie MP3 (4 MB)
  © Joanna Rzyczniok

 

Poprzez te pieśni pragnę wyrazić wdzięczność memu Zbawicielowi Jezusowi Chrystusowi. Mam nadzieję, że choć w małej części Jego imię przez to będzie uwielbione. Choć od dzieciństwa próbowałam Bogu oddawać cześć, a Jego sprawy nigdy nie były mi obojętne, to muszę szczerze przyznać, ze nie stanowił On centrum mojego życia. Dopiero mając 18 lat, pod wpływem studiowania Bożego Słowa, widząc chrześcijańskie życie wierzących ludzi, zrozumiałam, że Bóg nie akceptuje mojego połowicznego uwielbienia, ale oczekuje ode mnie całkowitego oddania się Jemu. To, czego Bóg chciał ode mnie, jest dokładnie tym samym, czego wymagał niegdyś od Nikodema: Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci, jeśli SIĘ kto nie narodzi na nowo, nie może ujrzeć Królestwa Bożego (Ewangelia Jana 3;3).

Zadawałam sobie wówczas pytanie, czy rzeczywiście chcę uzależnić swoje życie od Boga. Czy chcę poddać się Jego prowadzeniu i spełniać Jego wolę? Po długich rozważaniach i wewnętrznych walkach, podjęłam wreszcie decyzję. W prostej modlitwie wyznałam Bogu moje grzechy i przyjęłam Go jako mojego osobistego Zbawiciela i Pana mojego życia. Nie żałuję tej decyzji, w Nim jest bowiem moje szczęście, radość, pokój, życie wieczne.

Życzę każdemu, aby mógł "narodzić się na nowo" i rozpocząć nowe życie z Bogiem, gdyż bez Niego nie ma dla nas szczęścia.

Joanna Rzyczniok
 

   www.jezus.pl
Jezus.pl