Audio

Chrześcijańskie mp3.
Darmowe a legalne :-)

 

Wideo

Dobre klipy wideo inspirowane Ewangelią.

 

Inne

Ciekawe rzeczy do
pobrania. Tapety HD
i nie tylko...
Start Multimedia
Multimedia
Słowa zmieniające życie - codziennie! PDF Drukuj Email

logo lcwDobrze rozpoczynaj dzień! Pobierz aplikację "Słowa zmieniające życie" (LCWords) lub zapisz się na serwis emailowy, aby codziennie rano dostawać porcję Słowa Bożego!

Aplikacja codziennie wyświetli na Twoim telefonie jeden krótki fragment z Biblii i pozwoli Ci podzielić się nim ze znajomymi na Facebooku, Twitterze, SMS-em lub e-mailem.

Więcej… [Słowa zmieniające życie - codziennie!]
 
Odrzucone zaproszenie PDF Drukuj Email

odrzucown_zaproszenieCzy odrzuciłeś zaproszenie? A może tylko odłożyłeś je na później? Czy masz pewność, że będziesz miał kolejną szansę? Posłuchaj kazania pastora Johna Gillespie, zatytułowanego "Odrzucone zaproszenie" i upewnij się, że nie popełniłeś błędu, który zaważy na twoim życiu oraz wieczności.

Więcej… [Odrzucone zaproszenie]
 
Ktoś więcej? (wideo) PDF Drukuj Email

ktos_wiecejŻycie jednego człowieka zmieniło bieg historii miliardów ludzi na całym świecie. Jest zarówno czczony, jak i krytykowany, osławiony i budzący strach. Wiesz, o kim mowa, nawet bez wspominania jego imienia.

Kim był? Zwykłym człowiekiem? Czy może kimś więcej?

Więcej… [Ktoś więcej? (wideo)]
 
Czy jesteś dobrym człowiekiem? PDF Drukuj Email

porzadnyJak odpowiedziałbyś na to pytanie?

Zobacz, jak poradził sobie Porządny Facet - bohater kreskówki Living Waters. A jak wyglądałyby Twoje odpowiedzi? Przesłanie kreskówki jest następujące: To, co myślimy o sobie, ma niewielkie znaczenie. Istotne jest tylko to myśli o nas Bóg.

Więcej… [Czy jesteś dobrym człowiekiem?]
 
Janusz Bigda: Tylko serce PDF Drukuj Email

muzykaZachęcamy do wysłuchania utworu Janusza Bigdy "Tylko serce".

Materiał pochodzi z albumu zatytułowanego "Będzie taki dzień" i został udostępniony za uprzejmą zgodą artysty. Więcej utworów z przesłaniem Ewangelii znajdziesz w dziale Multimedia/Audio.

Więcej… [Janusz Bigda: Tylko serce]
 
Bóg cudów PDF Drukuj Email

bog_cudowDołącz do nas w niezwykłej podróży odkrywającej dzieło Stworzyciela i to, co Jego stworzenie objawia na temat Jego charakteru. Przyjrzyj się niewyobrażalnej wielkości wszechświata i zastanów się nad zdumiewającą ilością energii znajdującej się w całej materii.

Film „Bóg cudów" to zapierająca dech w piersiach podróż po widzialnych i niewidzialnych wspaniałościach Bożego stworzenia. Opowiada również o jednym z najwspanialszych Bożych cudów – darze zbawienia i odkupienia życia!

Więcej… [Bóg cudów]
 
A co, jeżeli nie Chrystus? PDF Drukuj Email

co_jesliCzasem, w chwilach kryzysu, niektórzy zastanawiają się: Czy nie lepiej byłoby nie być chrześcijaninem? Czy miałbym wtedy mniej problemów, mniej dylematów?

Pastor Robert Miksa pokazuje, jakie są praktyczne skutki wyłączenia Chrystusa ze swojego światopoglądu. Wskazuje również, że najbardziej logiczną i praktyczną odpowiedzią na problemy i pytania współczesnego człowieka jest Golgota. Zachęcamy do obejrzenia/wysłuchania wykładu.

Więcej… [A co, jeżeli nie Chrystus?]
 
Ręce Do Góry: Dziś na ręce twoje składam PDF Drukuj Email

rdg_5Zachęcamy do wysłuchania utworu "Dziś na ręce Twoje składam". 

Utwór pochodzi z albumu "Jestem zwycięzcą (w Tobie)" i powstał w ramach projektu "Ręce Do Góry". Udostępniamy go za uprzejmą zgodą wydawcy. Więcej utworów z przesłaniem Ewangelii znajdziesz w dziale Multimedia/Audio.

Więcej… [Ręce Do Góry: Dziś na ręce twoje składam]
 
Joanna Rzyczniok: Gdyby ktoś PDF Drukuj Email

piano1Zachęcamy do wysłuchania utworu Joanny Rzyczniok "Gdyby ktoś".

Materiał pochodzi z albumu zatytułowanego "Jak długo?" i został udostępniony za uprzejmą zgodą artystki. Więcej utworów z przesłaniem Ewangelii znajdziesz w dziale Multimedia/Audio.

Więcej… [Joanna Rzyczniok: Gdyby ktoś]
 
Janusz Bigda: Pójdę za Tobą PDF Drukuj Email

bigda1Zachęcamy do wysłuchania utworu Janusza Bigdy "Pójdę za Tobą".

Materiał pochodzi z albumu o tym samym tytule i został udostępniony za uprzejmą zgodą artysty. Więcej utworów z przesłaniem Ewangelii znajdziesz w dziale Multimedia/Audio.

Więcej… [Janusz Bigda: Pójdę za Tobą]
 
<< pierwsza < poprzednia 1 3 4 > ostatnia >>

Strona 1 z 4

Zobacz też

> Biblia audio
Stary i Nowy Testament w formacie mp3

biblia_audiokurs_biblijnypytaniastrefa_mp3prezentacja


   www.jezus.pl
Jezus.pl